עו"ד, נוטריון ומגשרת עליזה בן יצחק
 
 
משרד בוטיק
 
עם ניסיון של למעלה מ- 34 שנה בעולם המשפט!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
עו"ד עליזה בן יצחק אבני ליברטי , מגשרת ונוטריון, מנהלת משרד בוטיק פרטי ברמה"ש, בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום המשפט האזרחי.
 

רקע אקדמי ומקצועי

 
את רשיונה לעריכת דין קיבלה בשנת 1985, שנה לאחר שסיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב. לאורך השנה צברה ידע עשיר והיא מנוסה מאוד בהופעות בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים ובערכאות שונות במגוון תחומים משפטיים. כמו כן, ברשותה אחוזי הצלחה גבוהים ובזכותה נקבעו תקדימים חשובים.
 
 
 
עו"ד נוטריון ומגשרת עליזה בן יצחק
 
 
 
 
עו"ד עליזה בן יצחק מקפידה להיות מעודכנת בתחומי עיסוקה ועוברת השתלמויות תכופות בתחומים אלו. כמו כן משתפת פעולה עם מומחים מתחומים שונים כגון אקטוארים, שמאים, פסיכולוגים וכדומה.

 

התמחויות

 
עו"ד בן יצחק מתמחה בתחום הגירושין ובכל הנוגע לדיני משפחה. היא מעניקה ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל התהליך בתחום זה, וכן שירותי גישור. אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה שפרסמה בנושא זה בפורטל משפט בנושא עלייה באחוז הגירושין לאחר החגים.
עו"ד בן יצחק מתמנה לעיתים קרובות כמנהלת עיזבונות וכינוסי נכסים באישור בית המשפט. בנוסף, מתמחה בענף החדש, ייפוי כוח מתמשך ומומחית באופן מיוחד בתחום המקרקעין לרבות, פירוקי שיתוף ומיסוי מקרקעין.
 

יחס אישי ושירות בגובה העיניים

 
עו"ד בן יצחק דוגלת במתן מענה אדיב ואיכותי, זמינה מלאה ושירות מהיר. כחלק מהשקפת עולמה, היא נפגשת בדיסקרטיות עם לקוחותיה כדי להכיר את המקרה לעומקו וללמוד אותו באופן יסודי. כל לקוח ולקוחה זוכים לקבל ליווי צמוד ויחס אישי וחם, לצד שירותים משפטיים מקצועיים ואמינים.
 

פעילות נוספת

 
עו"ד עליזה בן יצחק חברה בוועדת קניין ומקרקעין ובוועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין, מתנדבת פעילה בארגונים ובעמותות שונות, לרבות ארגון ויצו. מעורבת ומעורה בפעילויות ועניינים ציבוריים.
 
מעוניינים להיפגש ולהתייעץ עם עו"ד בן יצחק?
אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר או להתקשר: 072-3267367